adidas predator 18+ all black adidas predator 18+ all black

black and gold cr7 black and gold cr7

white and gold mercurials white and gold mercurials

nike hypervenom black and orange nike hypervenom black and orange

If you are interested in 2017 Nike Mercurial Superfly V FG Soccer Cleats - Blue White Pink,here you go.

If you are interested in ICE Pack Nike Magista Obra II FG - Obsidian/White/Gamma Blue/Glacier Blue,that site.

If you are interested in Cheap 2017 adidas X 17.3 FG - Black/Orange - Adidas X Soccer Cleats,that site. O NÁS

O NÁS

 

1. Profil spoločnosti

 

Spoločnosť MIROMAX, s.r.o. bola založená v roku 1994 ako servisná prevádzka hasiacich prístrojov a hadicových zariadení. Sídlo spoločnosti je v Banskej Bystrici. Od roku 1998 sme začali poskytovať služby v protipožiarnej ochrane a bezpečnosti práce. Cez vytvorenú sieť regionálnych  pobočiek v Žiline, Košiciach a Bratislave dokážeme poskytnúť naše služby vo všetkých regiónoch Slovenska.


Od roku 2003 riešime komplexne otázky ochrany pred požiarmi a bezpečnosti práce pre našich zákazníkov od vypracovania projektu, jeho realizáciu a dodávku, až po údržbu a servis v nasledujúcom časovom období.

 

V roku 2008 sme na základe sprísnenej legislatívy v ochrane zamestnancov zaviedli novú preventívnu službu - civilná ochrana.

 

Pre neustále zvyšujúce sa nároky na kvalitu životného prostredia ponúkame od roku 2013 aj kompletné zabezpečenie environmentu pre našich klientov. Riešime požiadavky v oblasti ochrany ovzdušia, vôd, vznikajúcich odpadov a používaných obalov vo výrobnej aj nevýrobnej sfére.


Ponúkame celý sortiment protipožiarnych zariadení / hasiace prístroje, hadicové zariadenia, tabuľky a iné/ s možnosťou zliav pre veľkoodberateľov. Vlastníme oprávnenia na predaj a servis od väčšiny výrobcov a dovozcov hasiacej techniky pôsobiacich na našom trhu.

Pre pohostinstvá, reštaurácie a hotely ponúkame fľaše na potravinársku CO2 s následným znovunaplnením. CO2 fľaše ponúkame aj na technické účely (zváranie).

 

V našej spoločnosti pôsobí viacero odborníkov v oblasti ochrany pred požiarmi a bezpečnosti práce, ktorý majú dlhoročné skúsenosti v tejto náročnej problematike.

 

Novinkou v ponuke našich služieb je zabezpečenie riešenia problematiky dohľadu nad faktormi pracovného prostredia, posudzovanie zdravotného stavu zamestnancov a poskytovanie prvej pomoci na pracovisku prostredníctvom pracovnej zdravotnej služby.

 

2. Poistenie:

 

Naša spoločnosť je poistená voči škodám spôsobeným tretím osobám do výšky 200 000,- €. Túto poistku sme nemuseli využívať, ale hradíme ju pre väčší pocit istoty našich klientov.

 

3. Kvalita:

 

Naša spoločnosť si uvedomuje, že dosahovať úspechy je možné iba kvalitným prístupom. Zabezpečenie kvality poskytovaných služieb a tovaru pre zákazníka má naša spoločnosť zavedený a udržiavaný systém manažérstva kvality zodpovedajúci požiadavkám normy STN EN ISO 9001:2009. Naša spoločnosť poskytuje služby pre viac ako 2O0 organizácii na vysokej odbornej úrovni viac ako 20 rokov.

 

O kvalitách našej spoločnosti sa presvedčilo už mnoho organizácii.

 

MIROMAX, s.r.o. © 1994 - 2015.  Bezpečnosť práce, protipožiarna ochrana, civilná ochrana, environment, pracovná zdravotná služba vo firmách.

Kurzy, školenia, revízie a predaj protipožiarneho tovaru.

 

KONTAKTY * MAPA * O NÁS